5. PLEBISCYT NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA i TRENERA MIASTA ZAMOŚĆ 2014 ROKU


Wtorek, 10-02-2015Bardzo gorąco prosimy o głosy na naszego Wychowanka - Pawła Krajewskiego, który został nominowany w kategorii  Sportowiec Roku:

Paweł Krajewski
SMS o treści sprt.12 na numer 7148 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

SYLWETKA KANDYDATA: Paweł Krajewski lat 14
Uczeń Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za krokiem” w Zamościu, oraz członek Aktywnego Klubu Sportowego Osób Niepełnosprawnych „Krok za krokiem „ w Zamościu. Zawodnik rywalizujący w dyscyplinie Boccia posiadający klasę sprawnościową BC4, co umożliwi mu w przyszłości występy podczas paraolimpiady.  Jako zawodnik od wielu lat trenuje Boccie. Wykazuje dużą cierpliwość i zainteresowanie dyscypliną.  Prywatnie Paweł odznacza się wysoką kulturą osobistą, wrażliwością , skromnością. Zaraża swoich kolegów swoją pracą, wytrwałością, oraz pozytywnym nastawieniem do sportu i życia
Kalendarium najważniejszych osiągnieć w roku 2014
Wrzesień 2014 II miejsce – Ogólnopolski Turniej Boccia im. Tomka Kłosa
Grudzień 2014 I miejsce – Zamojska Liga Boccia


Bardzo gorąco prosimy też o głosy na  Ireneusza Klimka, który od lat w naszym Stowarzyszniu zajmuje się promocja i propagowaniem sportu dla osób z niepełnosprawnością. Od 2006 roku  trener, jednocześnie instruktor i sędzia międzynarodowy dyscypliny paraolimpijskiej Boccia. Został on  nominowany w kategorii Trener Roku. Serdecznie zapraszamy do głosowania.

Ireneusz Klimek
SMS o treści tren.7 na numer 7148 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)


WIĘCEJ O PLEBISCYCIE na stronie TVK ZAMOŚĆ