Dobroczyńca Roku 2015 - Głosowanie


Środa, 25-03-2015

Głosowanie trwa od 23 marca do 13 kwietnia 2015 r.Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce co roku organizuje konkurs o tytuł "Dobroczyńca Roku". Ruszyła XVII edycja Konkursu. Po etapie naboru wniosków i obradach kapituły nadszedł czas na głosowanie internautów. 

Serdecznie zapraszamy do głosowania!

Do ostatniego etapu zakwalifikowała się firma z naszego pięknego miasta - Park Sp. z o.o., czyli Hotel Artis z Zamościa 
(KATEGORIA: PROJEKT SPOŁECZNY - Małe firmy).

Od wielu lat Hotel Artis wspiera działania Naszego Stowarzyszenia. W tym roku wielką pomocą było nieodpłatne zorganizowanie Wieczoru Dobroczynności "odDAM".

 

PARK Sp. z o.o.
****ARTIS Hotel & SPA (Park Sp. z o.o.) podejmuje różnorodne działania o charakterze społecznym. Ostatnim dużym wydarzeniem, które Hotel współorganizował wraz ze Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” był Wieczór Dobroczynności.
Wieczór ten pokazał potencjał osób z niepełnosprawnościami oraz ich zaangażowanie w sprawy lokalne, co z kolei doprowadziło do poparcia przez uczestników Wieczoru dla działań gwarantujących osobom z niepełnosprawnościami korzystanie z dóbr publicznych na równi z innymi mieszkańcami.
Poza tym przykładem Hotel ARTIS bierze czynny udział w projekcie Karta Dużej Rodziny poprzez udzielanie zniżek osobom posiadającym kartę, co z kolei ma na celu wsparcie rodzin wielodzietnych. Równocześnie Hotel nie zapomina o dzieciach z Domów Dziecka, m.in. w Zwierzyńcu, udzielając im wsparcia w postaci udostępnienia swoich usług. Obiekt współpracuje również z Samorządami lokalnymi Gminy Zamość i Skierbieszów, sponsoruje Rotariańskie akcje, a także patronuje drużynie piłkarskiej rocznik 2005 z klubu sportowego AMSPN Hetman Zamość, każde działanie w tym zakresie ma na celu wsparcie lokalnej kultury i sportu. Co roku w ogrodach Hotelu organizowane są Pikniki Rodzinne z wieloma bezpłatnymi atrakcjami dla Zamojskiej społeczności.


Głosowanie trwa od 23 marca do 13 kwietnia2015 r.

Można oddać jeden głos każdego dnia.

Głosowanie odbywa się na stronie: 

http://glosuj.dobroczyncaroku.pl/

Hotel Artis znajduje się wśród trzech nominowanych w kategorii:
 Projekt społeczny - małe firmy pod nazwą PARK Sp. z o.o..