Dobroczynny Kiermasz w Krasnobrodzkim Sanktuarium


Poniedziałek, 28-10-2019Dzięki inicjatywie Księdza Proboszcza Eugeniusza Derdziuka i Księdza Piotra Jakubiaka w niedzielę 27 października 2019 roku na terenie Sanktuarium Maryjnego w Krasnobrodzie, odbył się kiermasz dobroczynny, na którym można było nabyć rzeczy przekazane przez księdza Piotra, który mimo, że wyjechał na posługę poza granice Polski, zawsze stara się wspierać działania Stowarzyszenia „Krok za krokiem”.

Również Wychowankowie Stowarzyszenia przekazali wianki na groby i inne wyroby rękodzieła artystycznego.

Wszystkie środki pozyskane na kiermaszu w kwocie 2635 zł wesprą budowę „Rodzinnego Domu” tj. kompleksu terapeutycznego – opiekuńczego dla dorosłych osób z niepełnosprawnościami.


Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przeprowadzenie, a w szczególności wolontariuszom z Drogi do prawdy za pomoc w organizacji całodziennego kiermaszu .Dziękujemy także Darczyńcom za okazane dobre serce.

Zdjęcia załączone do artykułu:

Dobroczynny Kiermasz w Krasnobrodzkim Sanktuarium Dobroczynny Kiermasz w Krasnobrodzkim Sanktuarium Dobroczynny Kiermasz w Krasnobrodzkim Sanktuarium Dobroczynny Kiermasz w Krasnobrodzkim Sanktuarium Dobroczynny Kiermasz w Krasnobrodzkim Sanktuarium Dobroczynny Kiermasz w Krasnobrodzkim Sanktuarium Dobroczynny Kiermasz w Krasnobrodzkim Sanktuarium Dobroczynny Kiermasz w Krasnobrodzkim Sanktuarium Dobroczynny Kiermasz w Krasnobrodzkim Sanktuarium Dobroczynny Kiermasz w Krasnobrodzkim Sanktuarium Dobroczynny Kiermasz w Krasnobrodzkim Sanktuarium Dobroczynny Kiermasz w Krasnobrodzkim Sanktuarium