Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym

'Krok za krokiem'w ZamościuKRS: 0000057364

CZCIONKA: Wersja Tekstowa:


Dumni ze zwycięstwa, MKS Padwa niepokonana !!!


Wielka pochwała za walkę, za emocje, za serce na parkiecie i poza nim!

W dniu 23 lutego 2020 r. nasi Wychowankowie uczestniczyli w meczu pomiędzy MKS Padwa a KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski. Mecz był bardzo ciekawy, widowiskowy oraz pełny emocji.

Na trybuny zamojskiej hali widowiskowo – sportowej zasiadły tłumy kibiców, a mecz zakończył się wynikiem 31:28. Nie mieliśmy powodów do nudy. Tak jak inni kibice obecni na meczu, którzy zagrzewali naszych do walki. Przez 60 minut trwała walka o każdy metr parkietu. Bohaterem meczu został Patryk Plaszczak, któremu podczas prezentacji towarzyszyła Jagoda - uczennica Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za krokiem” w Zamościu.

Poza sercem na boisku cała społeczność Padwy Zamość, wykazała wielką empatię angażując się w zbiórkę na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem w Zamościu” w wyniku czego zebraliśmy kwotę 727,70 oraz sporą liczbę środków czystości, za co wszystkim bardzo dziękujemy.

Szczególne podziękowania składamy dla Partnerów akcji: Kolorowa Tortownica, której przepyszne wypieki znacząco zachęcały do przekazywania datków do naszych skarbon oraz LW Bogdanka, sponsora nagrody specjalnej.

  • Dumni ze zwycięstwa, MKS Padwa niepokonana !!!
  • Dumni ze zwycięstwa, MKS Padwa niepokonana !!!
  • Dumni ze zwycięstwa, MKS Padwa niepokonana !!!
  • Dumni ze zwycięstwa, MKS Padwa niepokonana !!!

JESTEŚMY CZŁONKIEM:

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.