Głosuj na naszą Spartakiadę!


Poniedziałek, 13-03-2017 

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" w Zamościu może pozyskać środki na organizację INTEGRACYJNEJ SPARTAKIADY SPORTOWO - REKREACYJNEJ Z OKAZJI TYGODNIA RODZINY.

Nasz Projekt został doceniony przez Tesco Polska przy wsparciu Fundacji Tesco Dzieciom oraz Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” w ramach drugiej edycji Programu „Decydujesz, pomagamy”.

Celem Integracyjnej Spartakiady Sportowej jest podnoszenie świadomości społeczności lokalnej poprzez przybliżenie zaproszonym uczniom szkoły podstawowej, pozostałym gościom i mediom, problemów, z jakimi na co dzień muszą radzić sobie niepełnosprawne dzieci i młodzież. Poza tym projekt ma na celu udowodnienie, że pomimo ogromnych ograniczeń mają oni także duże możliwości i talenty na polu artystycznym, sportowym oraz towarzyskim.

Głosowanie na nasz Projekt jest możliwe w sklepach TESCO:

· Tesco Chełm Lwowska 24
· Tesco Hrubieszów Dworcowa 4


Głosowanie na nasz Projekt odbywa się w dniach 08.03-04.04.2017 r.

W tych dniach klienci Tesco za każdy dokonane zakupy otrzymują żeton uprawniający do głosowania. W każdym sklepie znajdują się specjalne urny do głosowania na trzy lokalne projekty. Klienci, wrzucając żeton do odpowiedniej przegrody, decydują o tym, kto otrzyma grant w danym regionie. Grant otrzymają te organizacje, które uzyskają największą liczbę głosów w każdym z mikroregionów.

Bardzo gorąco prosimy o głosy na naszą Spartakiadę.


Zdjęcia załączone do artykułu: