II edycja akcji I LOVE GREEN!


Wtorek, 17-09-2019Drodzy przyjaciele i sympatycy!

Podobnie jak w roku ubiegłym będziemy obchodzić Światowy Dzień Mózgowego Porażenia Dziecięcego, dlatego pragniemy zaprosić Was wszystkich do bycia razem z nami, w dniu 7.10.2019 r. (poniedziałek) od godziny 10:30 (siedziba Stowarzyszenia) podczas przemarszu na Rynek Wielki, gdzie odbędą się występy artystyczne naszych wychowanków i wspólne układanie "żywego napisu" I LOVE GREEN. 

Honorowy Patronat nad przedsięwzięciem objął Prezydent Miasta Zamość - Pan Andrzej Wnuk. 

Jednocześnie pragniemy zachęcić do włączenia się w akcję #ILOVEGREEN, która rozpoczyna się od 23.09.2019 r. Jej celem jest wykonanie zdjęcia - selfie, na którym razem z Tobą znajdować się będą zielone elementy np. fragmenty ubioru i kartka z #ILOVEGREEN.
Następnie swoje zdjęcie udostępniacie na profilu Stowarzyszenia na Facebooku pod #ILOVEGREEN. Jesteśmy przekonani, że podobnie jak w roku ubiegłym poprzecie nasze przedsięwzięcie i okażecie równie wielką kreatywność.

Pamiętajcie 23.09.2019 r. startujemy!

Organizatorzy: Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu, Zespół Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za krokiem” w Zamościu.

 

Zdjęcia załączone do artykułu:

II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! Padwa Zamość #ILOVEGREEN II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN! II edycja akcji I LOVE GREEN!