Kolejna odsłona Festiwalu Sztuk Wszelakich za nami!!!


Piątek, 02-10-2015

Dnia 30 września 2015 r. na Rynku Wielkim w Zamościu, odbyła się kolejna edycja Festiwalu Sztuk Wszelakich.


Dnia 30 września 2015r na Rynku Wielkim w Zamościu, odbyła się kolejna edycja Festiwalu Sztuk Wszelakich. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu. Uroczystego Otwarcia imprezy dokonały Magdalena Dołgan Wiceprezydent Miasta Zamość i Maria Król Przewodnicząca Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu Swoje talenty muzyczne, wokalne, plastyczne i teatralne zaprezentowały osoby z niepełnosprawnością z terenu województwa Lubelskiego m.in. z Zamościa, Biłgoraja, Kocka, Janowa Lubelskiego.
To doskonała okazja aby pokazać społeczeństwu, że osoby z niepełnosprawnością potrafią doskonale rozwijać swoje zainteresowania związane ze sztuką. Festiwal dofinansowano ze środków Województwa Lubelskiego, Miasta Zamość, Starostwa Powiatowego w Zamościu.

Zdjęcia załączone do artykułu:

Kolejna odsłona  Festiwalu Sztuk Wszelakich za nami!!! Kolejna odsłona  Festiwalu Sztuk Wszelakich za nami!!! Kolejna odsłona  Festiwalu Sztuk Wszelakich za nami!!! Kolejna odsłona  Festiwalu Sztuk Wszelakich za nami!!! Kolejna odsłona  Festiwalu Sztuk Wszelakich za nami!!! Kolejna odsłona  Festiwalu Sztuk Wszelakich za nami!!!