Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym

'Krok za krokiem'w ZamościuKRS: 0000057364

CZCIONKA: Wersja Tekstowa:


Komunikat


Od 2007 roku przy Stowarzyszeniu Dzieci Niepełnosprawnych „Krok za krokiem” w Zamościu działa Park Terapeutyczno-Rekreacyjny w Bondyrzu, który położony jest w sąsiedztwie Roztoczańskiego Parku Narodowego. Dzięki niemu osoby z niepełnosprawnością mają szansę na korzystanie z letniego wypoczynku, rekreacji, treningu samodzielności. Teren Parku jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością, również poruszających się na wózkach.
Na terenie Parku organizowane są również liczne integracyjne spotkania, imprezy sportowe i kulturalne m.in. corocznie w czerwcu organizujemy dla naszych Wychowanków i ich rodzin Dzień Rodziny. Każdego roku ponad 200 naszych Wychowanków w okresie wakacyjnym nieodpłatnie uczestniczy w turnusie rehabilitacyjnym w związku z tym jest potrzeba wymiany zużytego już wyposażenia tj.: namioty, materace, kontenery, barakowozy, ławki oraz meble ogrodowe.
Zarząd Stowarzyszenia „ Krok za krokiem” w Zamościu zwraca się z prośbą o bezpłatne przekazanie lub możliwość zakupu za symboliczną kwotę wyposażenia, które jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Parku.
Przekazując wyposażenie na Park Terapeutyczno-Rekreacyjny w Bondyrzu pomagacie Państwo osobom z niepełnosprawnością, którzy dzięki Państwa pomocy mogą aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym, rozwijać się, uczyć i rehabilitować.
Za wszelką pomoc gorąco dziękujemy.

JESTEŚMY CZŁONKIEM:

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.