Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym

'Krok za krokiem'w ZamościuKRS: 0000057364

CZCIONKA: Wersja Tekstowa:

Maria Król z Nagrodą Honorowego Konduktora (Honorary Conductor Award)


Mamy przyjemność ogłosić, że Maria Król – Przewodnicząca Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym - podczas jubileuszowego X Światowego Kongresu Nauczania Kierowanego, który odbędzie się 29 listopada 2020 r. w Budapeszcie, otrzyma tytuł Honorowego Konduktora.

Nagroda jest jednocześnie uznaniem Dyrekcji i pracowników wszystkich placówek Stowarzyszenia, którzy od niemal 30 lat, w praktyce wykorzystują metodę Nauczania Kierowanego w pracy z osobami  z niepełnosprawnościami, a także propagują jej wykorzystanie w Polsce. W roku 30 – lecia działalności Stowarzyszenia, decyzja o przyznanej nagrodzie stanowi dla nas olbrzymie wyróżnienie i motywuje  do dalszej pracy.

Nagroda przyznawana jest od 1990 r. przez Wydział András Pető Uniwersytetu Semmelweisa w Budapeszcie, za promowanie i wdrażanie na świecie metody Nauczania Kierowanego w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami. Do tej pory nagrodę otrzymało 58 osób z całego świata. Maria Król jest pierwszą osobą z Polski, która otrzyma ten prestiżowy tytuł.

„Wszystkim moim współpracownikom, za ten nasz sukces z serca dziękuję” – Maria Król

Pliki do pobrania:

Maria Król z Nagrodą Honorowego Konduktora (Honorary Conductor Award), (Wielkość: 81.13 KB, Ilość pobrań: 95)
Maria Król z Nagrodą Honorowego Konduktora (Honorary Conductor Award), (Wielkość: 14.23 KB, Ilość pobrań: 94)

JESTEŚMY CZŁONKIEM:

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.