Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym

'Krok za krokiem'w ZamościuKRS: 0000057364

CZCIONKA: Wersja Tekstowa:
Wyniki konkursu i głosowania (X Charytatywne Ostatki Online - mimo wszystko)


Drodzy Przyjaciele i Uczestnicy X Charytatywnych Ostatków Online - mimo wszystko!

Z całego serca chcemy Wam podziękować, że w sobotni wieczór byliście razem z nami. To wydarzenie było wyjątkowe ze względu na to, że nie mogliśmy spotkać się osobiście. Mamy jednak nadzieję, że również Państwu udzieliła się karnawałowa atmosfera.

Przede wszystkim chcemy ogłosić wyniki konkursu tańca. Z czterech wyjątkowych występów wybraliście Państwo, przez głosowanie w komentarzach, parę numer 1: Agata i Szymon. Gratulujemy wygranej!

Spośród ponad 130 osób głosujących, wylosowaliśmy 5 osób, do których trafią nagrody niespodzianki. Oczywiście, jak obiecywaliśmy, do pierwszej wylosowanej osoby trafi voucher na tort, podobny do tego zaprezentowanego podczas imprezy.

Oto wylosowane osoby:

  1. Anna Chrzanowska – voucher na tort
  2. Krystyna Czop – nagroda niespodzianka
  3. Mikołaj Suszek – nagroda niespodzianka
  4. Arkadiusz Bortacki – nagroda niespodzianka
  5. Kamil Tomczyk – nagroda niespodzianka

Prosimy Państwa o kontakt z nami celem przekazania nagrody.

Przypominamy też cel tegorocznych Charytatywnych Ostatków  - jest to wsparcie działań Stowarzyszenia „Krok za krokiem” w Zamościu  na rzecz  II etapu budowy Rodzinnego Domu przy ulicy  Kresowej 24 w Zamościu. Budowa potrwa 1,5 roku. 17 lutego podpisujemy umowę z wykonawcą – będzie relacja!

Do końca miesiąca lutego możecie Państwo wesprzeć ten właśnie cel jeszcze będąc w klimacie „Ostatkowym” . Jak to zrobić?

  • Jedną z możliwości jest przekazanie darowizny przez naszą stronę lub bezpośrednio na numer konta:06 2030 0045 1110 0000 0384 5950 z tytuł wpłaty: Darowizna na Rodzinny Dom. Do wszystkich osób, które wesprą nas w ten sposób, trafi karnawałowa maseczka, prezentowana podczas ostatków.
 

  • Nadal jest także możliwość zakupu vouchera na usługi hotelowe i gastronomiczne w Hotelu Carskie Koszary*** w Zamościu z datą ważności do końca tego roku (cena 150 zł). Część funduszy ze sprzedaży voucherów zostanie przekazana na wspomniany powyżej cel.
    Ze względów sanitarnych, zakupu vouchera  można dokonać w nowej siedzibie Warsztatu Terapii Zajęciowej przy ulicy Kresowej 24 w Zamościu, w godzinach od 10 do 14. Przed zakupem prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie pod jednym z numerów: 84 534 22 74, 793 121 165.

Patronat Honorowy objął Prezydent Miasta Zamość Pan Andrzej Wnuk.

 

JESTEŚMY CZŁONKIEM:

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.