Dumni ze zwycięstwa, MKS Padwa niepokonana !!!

aktualności, Poniedziałek, 24 lutego 2020

Wielka pochwała za walkę, za emocje, za serce na parkiecie i poza nim!

W dniu 23 lutego 2020 r. nasi Wychowankowie uczestniczyli w meczu pomiędzy MKS Padwa a KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski. Mecz był bardzo ciekawy, widowiskowy oraz pełny emocji.

Na trybuny zamojskiej hali widowiskowo – sportowej zasiadły tłumy kibiców, a mecz zakończył się wynikiem 31:28. Nie mieliśmy powodów do nudy. Tak jak inni kibice obecni na meczu, którzy zagrzewali naszych do walki. Przez 60 minut trwała walka o każdy metr parkietu. Bohaterem meczu został Patryk Plaszczak, któremu podczas prezentacji towarzyszyła Jagoda - uczennica Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za krokiem” w Zamościu.

Poza sercem na boisku cała społeczność Padwy Zamość, wykazała wielką empatię angażując się w zbiórkę na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem w Zamościu” w wyniku czego zebraliśmy kwotę 727,70 oraz sporą liczbę środków czystości, za co wszystkim bardzo dziękujemy.

Szczególne podziękowania składamy dla Partnerów akcji: Kolorowa Tortownica, której przepyszne wypieki znacząco zachęcały do przekazywania datków do naszych skarbon oraz LW Bogdanka, sponsora nagrody specjalnej.

deklaracja dostępności

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej
Rozumiem