Zapytanie ofertowe na dostawę i montaż platformy

ogłoszenia, Wtorek, 25 lutego 2020

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu zaprasza wszystkie podmioty spełniające określone poniżej warunki do składania ofert na realizację przedmiotu niniejszego zapytania ofertowego na dostawę i montaż platformy pionowej o napędzie hydraulicznym dla osób niepełnosprawnych w budynku Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” przy ul. Peowiaków 6a w Zamościu.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w Zamościu przy ul.Peowiaków 6a polegających na wymianie starego wyeksploatowanego urządzenia – platformy pionowej dla osób z niepełnosprawnością w budynku Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu przy ul. Peowiaków 6a - na nową platformę hydrauliczną. Szczegółowo zakres prac polega na:
• demontażu i utylizacji istniejącej platformy pionowej dla osób niepełnosprawnych wraz z szybem, zespołem napędowym i sterowaniem,
• dostawie i montażu nowej platformy pionowej dla osób niepełnosprawnych
oraz nieodpłatny serwis i konserwacja zamontowanego urządzenia przez okres gwarancji w tym świadczenie usług pogotowia dźwigowego dla usuwania bieżących awarii i usterek platformy oraz uwalniania osób. Konserwacja urządzenia będzie wykonywana zgodnie z rozporządzeniem Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 30 października 2018 r. w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji, napraw i modernizacji urządzeń transportu bliskiego (Dz. U. 2018 poz. 2176) oraz instrukcją konserwacji producenta.

Szczegółowe zapytanie ofertowe w załączeniu.

Pliki do pobrania poniżej.

 

Z poważaniem,

 

Maria Król


deklaracja dostępności

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej
Rozumiem